Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

Atmintinė pacientui po periodontologinės operacijos

Mes rūpinamės Jūsų dantukais, todėl palengvinimui paruošėme jums šias lengvai spausdinamas atmintines, po kiekvienos dantų gydymo procedūros. Jos visada jums pagelbės prisiminti tai ką Jums rekomendavo Jūsų odontologas.

SKAUSMAS. Po operacijos, pasibaigus nuskausminimui, Jūs turėtumėte išgerti vaistų nuo skausmo (Ibuprofenas, Dexketoprofenas, Nimesulidas) po 1 tabletę kas 6 valandas pirmąsias 24 valandas. Toliau galite vaistus vartoti, jei jaučiate skausmą ir diskomfortą. Nevartokite kraują skystinančių vaistų, nes tai gali paskatinti kraujavimą.

PATINIMAS. Pirmas 24 valandas ant veido dėkite ledą operuotos vietos projekcijoje. Šaldykite 20 min, po to darykite 20min pertrauką, procedūrą kartokite kelias valandas. Galite čiulpti ledo gabalėlius. Šie metodai sumažins uždegimą ir audinių tinimą. Tinimas yra normali audinių reakcija. Dažniausiai prasideda 1-2 dienos po procedūros ir per keletą dienų atslūgsta.

KRAUJAVIMAS. Kraujas seilėse matomas pirmąsias 4-5 valandas po operacijos. Jei kraujavimas nesustoja, paimkite marlės gabalėlį, suformuokite „U“ formos tvarstį ir laikydami smiliumi ir nykščiu spauskite juo abi tvarsčio ant dantenų puses 20min. Per tą laiką neatitraukite ir netikrinkite. Jei kraujavimas nesustoja, paskambinkite į kliniką. Nestabdykite kraujavimo skalavimais, stenkitės nespjaudyti.

MAISTAS. Pirmąsias 3 valandas po operacijos venkite karšto maisto ir gėrimų. Rekomenduotina jų nevartoti pirmąsias 24 valandas. Po to galite valgyti viską, kas Jums patogu, bet stenkitės kramtyti neoperuota puse. Rekomenduotinas minkštas maistas. Venkite citrusinių vaisių, aštrių patiekalų ir alkoholio. Maisto papildai ar vitaminai nėra būtini ir gijimo nepagreitins.

NERŪKYKITE. Karštis ir dūmai dirgina Jūsų dantenas, o nikotino imunologinis efektas sulėtina gijimą ir gali komplikuoti atliktą operaciją.

REŽIMAS. Sportą, pirtį ar saulės vonias geriau keletui dienų atidėti. Pirmąsias 24val galite jaustis silpnai, gali krėsti drebulys. Apie tai praneškite gydytojui kito apsilankymo metu.

SKALAVIMAI. Praėjus 24 valandoms po operacijos skalaukite chlorheksidino tirpalu („Eludril“ ar kt.), 4-5 kartus per dieną po operacijos. Rekomenduotina skalauti druskos tirpalu kas 3 valandas (1/2 šaukštelio druskos ištirpinti 1/2 stiklinėje šilto vandens).

SIŪLĖS. Visi siūlai išimami po septynių dienų.

TVARSTIS. Gydytojas odontologas gali uždėti tvarstį ant Jūsų dantenų, kad jas apsaugotų nuo sudirginimo. Tvarstis apsaugo nuo skausmo, skatina gijimą ir suteikia Jums patogumą valgant ir kalbant. Tvarstis sukietės per keletą valandų po operacijos ir atlaikys kramtymo jėgas nesulūždamas. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol priprasite prie jo. Tvarstis turi likti vietoje iki kito apsilankymo pas gydytoją, kada bus pašalintas. Jei tvarstis atskilo ir nejaučiate skausmo, galite nesirūpinti. Jei atskilus tvarsčiui, jaučiate skausmą, arba aštrus tvarsčio kraštas dirgina liežuvį, prašome paskambinti į kliniką – ir Jums bus paskirtas artimiausias vizitas pas gydytoją tvarsčio pakeitimui. Problema nesunkiai išsprendžiama pakeičiant tvarstį. Tvarsčio nevalykite dantų šepetėliu. Likusias burnos vietas valykite kaip įprasta. Po tvarsčio nuėmino dantenos gali vėl gali kraujuoti ir tapti jautrios. Tai yra normalu ir laikui bėgant išnyks. Operuotą vietą galite valyti po 4-5 dienų ypač minkštu specialiu po operacijų skirtu šepetėliu, kurį galite įsigyti mūsų klinikoje.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai