Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

Kaip elgtis, kai jums išrovė dantį?

Mes rūpinamės Jūsų dantukais, todėl palengvinimui paruošėme jums šias lengvai spausdinamas atmintines, po kiekvienos dantų gydymo procedūros. Jos visada jums pagelbės prisiminti tai ką Jums rekomendavo Jūsų odontologas.

Kraujavimas. 20 minučių po danties rovimo laikykite sukandęs marlinį tamponą. Jei kraujavimas nesiliauja, tamponą pakeiskite nauju ir laikykite tvirtai sukandęs dar 20 minučių. Jei reikia, pakartokite tai dar kartą. Jei kraujavimas nenustoja, susisiekite su gydytoju.

Patinimas. Kad patinimas būtų mažesnis, prie veido rovimo vietoje reikia priglausti į rankšluostėlį suvyniotą ledo pūslę. Šaltis laikomas 20 minučių su 20 minučių pertraukomis

4 – 5 valandas. Didžiausias patinimas būna antrą trečią parą po operacijos.

Skalavimai. Rovimo dieną burnos neskalaukite. Jūs galite gerti tik šaltus gėrimus, tačiau nesiurbkite ir nespjaudykite, nes iš žaizdos gali pasišalinti kraujo krešulys. Kitą dieną paskalaukite (ypač po valgio) dezinfekuojamaisiais tirpalais, kuriuos rekomenduos gydytojas. Rekomenduotais skalikliais skalaukite savaitę.

Rūkymas ir alkoholis. Po danties rovimo nerūkykite mažiausiai 12 valandų. Rūkalai kenkia žaizdos gijimui. Nevartokite alkoholinių gėrimų 24 val. po procedūros.

Skausmas. Vidutiniam skausmui malšinti vartokite bet kokį skausmą malšinantį vaistą, neskystinantį kraujo (“Ketanov”, “Nimesil”, “Dolmen”). Jei operacija buvo ilga, reikia išgerti gydytojo odontologo paskirtų vaistų nuo skausmo.

Maistas. Pirmąsias 24 valandas rekomenduojamas minkštas (ne karštas) maistas. Pasistenkyte nekramtyti maisto su ta puse iki kitos dienos, kol nesusiformavo krešulys.

Siūlės. Žaizdą susiuvus, siūlai paprastai išimami po savaitės.

Vaistai. Jei jums buvo paskirta vaistų, vartokite juos nurodytomis dozėmis.

Higiena. Tinkama burnos higiena pagreitins gijimą. Pirmosiomis dienomis po operacijos būkite atsargus, kad nepažeistumėte operacijos vietos ir siūlių, dantis valykite švelniai.

Komplikacijos. Jei praėjus keletui dienų po operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, skambinkite į kliniką ( tel. 8-626-18888), ir jums bus paskirtas artimiausias apsilankymo laikas.

Atminkite, kad apleistas dantis raunamas paskutiniu atveju, kai jo neįmanoma išgydyti jokiais būdais.

Jei rimčiau nesusirūpinsite savo burnos higiena ir dantų gydymu, panašaus likimo gali sulaukti ir kiti dantys.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai