Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37067777312 . Kiekvieną darbo dieną po 20 val. ir savaitgaliais.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą. Nešiodami dantų implantus Jūs atrodote ir jaučiatės taip, kaip su savo nuosavais dantimis.

Pirmasis implantas pasaulyje buvo implantuotas apatiniame žandikaulyje 1965 prof. Branemark (Švedija). Tai jau nebėra naujovė, o sparčiai tobulėjantis dantų atstatymo metodas ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Mūsų kasdienė praktika darosi vis labiau neįsivaizduojama be dantų implantacijos.

Šiandien mums rinka siūlo daugybę sistemų ir dažnai pacientams tampa neaišku, kodėl taip skiriasi kainos ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti. Implantologijoje, kaip ir kiekvienoje srityje, yra išskiriami lyderiai, kurie turi garsų vardą ir, tikėtina, gerą produktą.

IMPLANTACIJOS PROCEDŪRA

Implantacijos procedūra yra trumpa ir neskausminga. Vieno implanto įsriegimas dažniausiai trunka apie pusę valandos. Pacientui atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl procedūra yra visiškai neskausminga. Jos metu yra atkeliamas dantenų lopas ir, padarius kaule vietos, įsriegiamas implantas. Vėliau operacijos vieta susiuvama ir paliekama gyti. Po implantacijos, norint įsitikinti procedūros sėkme, atliekama kontrolinė rentgeno nuotrauka. Kadangi operacija yra mažai traumuojanti, jau kitą dieną pacientas jaučiasi gerai ir darbingai. Po 1 savaitės, sugijus burnos gleivinei, išimami siūlai. Po 3–4 mėnesių, atidengus implanto viršūnę, uždedama dantenų formavimo detalė, kuri nešiojama 2–3 savaites. Kai susiformuoja dantenos, pradedamas protezavimo procesas: nuimamas dantų antspaudas, dantų laboratorijoje gaminamas protezas ir jis pritvirtinamas prie implanto.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai