Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Estetiniame plombavime arba tiesioginėse estetinėse restauracijose naudojama medžiaga vadinama kompozitu arba liaudiškai – „estetine plomba“. Juo atkuriamas trūkstamas dentinas ir emalė. Savo tvirtumu kompozitas prilygsta sidabrinėms plomboms, yra atsparus dilimui, išskiria fluorą, kuris stabdo tolimesnį karieso formavimąsi.

Estetinis plombavimas, kurį siūlome Odontologijos paslaugų centre, yra vienas labiausiai tausojančių dantų restauracijos metodų. Plombuojant estetiškai - maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, dantys išlieka gyvybingi, nežalojama gleivinė, atkuriami natūralių dantų sluoksniai, jų skaidrumas, forma. Natūralus dantis yra optimali substancija, užtikrinanti tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine bei kaulų struktūra.

Estetiškai plombuojama juvelyriškai ir proporcingai, biomimetiškai - sluoksnis po sluoksnio - lygiai taip, kaip danties audiniai išsivystė evoliucijoje, suimituojamos smulkios detalės, spalvos gylis. Klientai paprastai būna labai patenkinti, nes tausojantis danties struktūras metodas.

 

Kaip atliekama ši procedūra?

Prieš estetinį plombavimą yra privalu atlikti profesionalią burnos higieną. Vieno danties restauracija trunka maždaug vieną valandą, per kurią atliekama:

  • Pasiruošimas: nuskausminimas, danties kietųjų audinių preparavimas, izoliavimas.
  • Restauracija
  • Galutinė restauracijos apdaila.

 

Kada atliekamas dantų estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas reikalingas esant:

  1. Netaisyklingai dantų padėčiai;
  2. Dantų spalviniams pokyčiams;
  3. Tarpams tarp dantų;
  4. Kariozinių pažeidimų atvejais.

 

Estetiškai plombuotus priekinius dantis reikia periodiškai poliruoti, kad atnaujinti paviršiaus mikrostruktūrą bei atstatyti danties blizgesį.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai