Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

Ortodontija

Priežastys dėl kurių verta pasitarti su gydytoju ortodontu. Patogiai sukandus krūminius dantis, išryškėja sąkandžio anomalijos:

  1. atsikišę viršutiniai dantys;
  2. apatinių dantų nesimato, didžiąją jų dalį dengia viršutiniai (gilus sąkandis);
  3. viršutiniai dantys slepiasi už apatinių atsikišusių dantų;
  4. priekiniai viršutiniai dantys nesiekia priekinių apatinių (atviras sąkandis);
  5. nesutampa centrinės linijos tarp viršutinių ir apatinių kandžių;
  6. dantys nesimetriškai ar per daug nudilę;
  7. sunku kramtyti, atkąsti;
  8. reti ar susigrūdę, kreivi dantys.

 

Kada tinkamiausias laikas kreiptis į gydytoją ortodontą ?

Vaikų ortodontija

Geriausias amžius ortodontui pamatyti vaiką – 7 metai. Priešmokykliniame amžiuje pieniniai dantys pradeda keistis į nuolatinius, todėl galima nuspėti, ar reikės ortodontinio gydymo, išaiškinti daugelį būsimų problemų (kryžminį ar atvirą sąkandį, dantų susigrūdimą) ir jas išspręsti.
Pradėjus anksti gydyti, ortodontas, naudodamas profilaktines priemones (ortodontines plokšteles, kilpeles, groteles, lūpų skydelius, dalines breketų sistemas ir t.t.), gali padėti dantims išdygti į teisingą vietą ir koreguoti žandikaulių augimą, sukurti vietą nuolatiniams dantims išdygti, kad vėliau išvengti dantų rovimo, norint juos išlyginti, sumažinti dantų užstrigimo kaule tikimybę, koreguoti žalingų įpročių sukeltas anomalijas. Kitaip tariant, ankstyvo gydymo (tarp 6 ir 10-12 metų) dėka vėlesnis gydymas paauglių ar suaugusių amžiuje tampa labai paprastas.

Paauglių ortodontija

Žymiai lengviau išlyginti kreivus ką tik sudygusius nuolatinius dantis, kai žandikaulių santykis teisingas dėka ankstyvosios ortodontijos. Atlikus ortodontinį gydymą pilnomis breketų sistemomis brendimo laikotarpyje (11 ir 13-14 metų), taip pat galima tikėtis puikaus stabilaus sąkandžio. Tėveliai turėtų žinoti, kad greičiausiai ir lengviausiai norimas rezultatas pasiekiamas tuomet, kol nuolatiniai dantys dar tik pradeda dygti (pirmokėliams) ir vaiko veido kaulai intensyviai formuojasi (11-14 metų).

Suaugusių ortodontija

Praleidus tinkamiausią laikotarpį dėl kokių nors priežasčių, ortodontinį gydymą galima gana sėkmingai atlikti ir suaugusių amžiuje. Tačiau tenka atsižvelgti į amžiaus ir bendras organizmo reaktyvumo ypatybes. Kadangi suaugusių pacientų kaulai jau nebeauga, o kai kuriems, vyresniems iš jų gali būti prasidėjęs kaulo tirpimas, ortodontinis gydymas gali užtrukti kiek ilgiau. Retai, bet kartais tenka pasitelkti į pagalbą ir kolegas periodontologus ar chirurgus. Net ir suaugusiems pacientams ortodontas gali dovanoti sveiką, gražią šypseną.

Gydymas

Ortodontinei sąkandžio bei pavienių dantų anomalių padėčių korekcijai naudojami nuimami (burnos raumenų treniruokliai, lūpų skydeliai, ortodontinės plokštelės, funkciniai įtvarai, pozicionieriai) ir nenuimami (breketų sistemos) įtvarai, nešiojami ortodonto paskirtu režimu, atkreipiant ypatingą dėmesį į burnos higieną. Kadangi dauguma ortodontų pacientų yra vaikai, dantis jiems prižiūrėti turi padėti tėvai. Neteisinga ir nepakankama burnos higiena apsunkina gydymą ir gali tapti kai kurių komplikacijų priežastimi, dėl to gydymas gali būti sustabdytas ar nutrauktas. Gydymo / korekcijos trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo, gydytojo įgūdžių, pasirinkto gydymo plano ir priemonių, glaudaus paciento bendradarbiavimo su gydytoju, taip pat paciento pageidavimų bei motyvacijos.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai