Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

VAIKŲ ODONTOLOGIJA

Žmogaus higienos ir sveikos gyvensenos įpročiai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje. Tad ar užaugęs žmogus rūpinsis savo dantimis, ar nebijos reguliariai lankytis pas odontologą, priklauso ir nuo to, kokia buvo jo vaikystės patirtis odontologijos kabinete. Ypač svarbus pirmasis įspūdis. Tad be jokios abejonės vaikų dantų gydymas skiriasi nuo suaugusiųjų. Vaikams skiriama ne tik daugiau laiko ar kruopštumo – greta profesionalumo odontologas turi pasitelkti pasakotojo įgūdžius, gebėti nuraminti, padrąsinti, o už drąsą netgi apdovanoti mažąjį pacientą.


Kada vaikui reikėtų pirmą kartą apsilankyti pas odontologą?

Jeigu nėra nusiskundimų, pirmas mažylio vizitas pas odontologą turėtų būti, kai vaikui sukanka 3-4 metukai. O su 8-9 metų mažyliu verta apsilankyti pas ortodontą – jis apžiūrės, ar taisyklingai dygsta dantukai. Kuo anksčiau bus pastebėtos sąkandžio problemos, tuo lengviau bus jas išspręsti.

Pirmasis vizitas – tik susipažinti

Geriausia nelaukti, kol vaikas ims skųstis dantuko skausmu – idealu, jei pirmojo vizito metu su vaiku tik pasikalbama, be jokių instrumentų apžiūrimi jo dantukai. Pirmojo vizito metu, jei vaikas smalsus, galima susipažinti su kai kuriais prietaisais – linksmu seilių siurbliuku, veidrodėliu, įvairiaspalvėmis plombomis, kurias, jei dantuką reikia plombuoti, vaikas pats gali pasirinkti pagal nuotaiką ir vėliau rodyti draugams kaip savo drąsos įrodymą.

Pirmosios apžiūros metu odontologas taip pat gali papasakoti apie dantukų priežiūrą, parinkti tinkamiausia priemones.

Nuteikti reikia apgalvotai

Net jeigu mažylis skundžiasi skausmu ir pirmasis vizitas pas odontologą nebus vien tiktai pažintinis, nereikėtų vaiko „raminti“ suaugusiųjų terminais. Dažnai tėveliai nesusimąstydami vaiką nuteikia, kad odontologas „tik įdurs ir truputį pagręš“. Tai galbūt ir nuramintų suaugusį žmogų, bet vaikui, turinčiam lakią fantaziją ir dideles baimės akis, odontologas ima atrodyti kaip akmenskaldys su didžiuliu grąžtu ir adata. Tad geriausia mažyliui sakyti, kad gydytojas padės ir spalvotais klijais užklijuos skaudamą dantuką. Na ir svarbiausia – patiems tėveliams neįsibaiminti, nes vaikai jaučia tėvų baimę ir pastaroji persiduoda pačiam mažyliui.

Mums dažniausiai pavyksta susitarti  net ir su bailiausiais vaikučiais, ir dantukai sėkmingai užplombuojami. Tokiems drąsuoliams turime ir diplomų už drąsą, ir kitų malonių staigmenų, dėl kurių verta truputį pakentėti :).

Gydytojas – kaip ilgametis draugas

Svarbu ir tai, kad vaiką iki paauglystės, o galbūt ir ilgiau, gydytų tas pats odontologas. Jeigu pirmojo vizito metu odontologas rado bendrą kalbą su vaiku, mažylis juo pasitiki, nereikėtų ieškoti kitų gydytojų. Dažnai nutinka taip, kad sėkmingai išsigydęs dantuką pas vieną odontologą, nuvestas pas kitą gydytoją vaikas ima elgtis visiškai priešingai. Tad geriausias būdas užkirsti kelią galimiems nesklandumams – pastovumas.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai