Uždaryti
Registracija
Parašykite, kokia data ir laikas Jums priimtiniausias. Administratorė susisieks ir suderins smulkmenas.
* - privalomi laukai
Svarbu
Budinčio gydytojo kontaktai
Dėl budinčio gydytojo reikia skambi telefonu, +37062618888.
Skaudant dantį priimam nedelsiant
Jei kenčiate didžiulius skausmus, būtinai apie tai parašykite registracijos formoje. Rasime galimybę priimti nedelsiant.
Dantų taisymas gyvenantiems užsienyje
Jei gyvenate ne Lietuvoje ir ketinate atostogų metu suplanuoti vizitą pas odontologą, būtinai apie tai parašykite užklausoje.

Burnos ertmės priežiura po dantų implantacijos

Mes rūpinamės Jūsų dantukais, todėl palengvinimui paruošėme jums šias lengvai spausdinamas atmintines, po kiekvienos dantų gydymo procedūros. Jos visada jums pagelbės prisiminti tai ką Jums rekomendavo Jūsų odontologas.

Kraujavimas. Po implantacijos keletą valandų iš žaizdos gali nestipriai pakraujuoti. Dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Dažniausiai kraujavimas sustoja po keleto valandų.

Patinimas. Kad patinimas būtų mažesnis, grįžus namo operuotoje vietoje prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tiek pat minučių petraukomis keletą valandų. Didžiausias patinimas būna antrą trečią parą po operacijos (nuo minimalaus iki akivaizdžiai matomo ir priklauso nuo individualių organizmo savybių ir operacijos apimties).

Vaistai. Visi paskirti geriami vaistai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos. Dažniausiai po implantacijos skiriami 3 rūšių medikamentai:

•Antibiotikai. Nurodytą dozę (“Dalacin”, “Ospamox”) reikia gerti 2-3 kartus per dieną 5-10 dienų;

•Vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Vidutiniam skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo („Ketanov“, „Nimesil“, „Dolmen“, “Ibuprofen”), jį reikia vartoti tol, kol skauda, 2-3 kartus per dieną 2-5 dienas;

•skalavimui savaitei paskiriamas skalavimo tirpalas (0,12-0,2% chlorheksidinas, “Eludril”).

• Visus iki tol vartotus vaistus tęskite tomis pačiomis dozėmis.

Kaip elgtis pirmąją parą po implantacijos?

Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje padėtyje, o atsigulus, kad galva būtų aukščiau, pasidėti antrą pagalvę. Pirmąją parą negalima skalauti burnos ir vartoti karštų valgių ir gėrimų. Operuota puse negalima kramtyti 1-2 mėnesius, kad kramtymo spaudimas nepersiduotų implantams ir nepakenktų jų prigijimui, todėl valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą priešinga puse. Negalima nešioti išimamų protezų, kurie remtųsi į operuotą vietą. Kad patinitas būtų mažesnis, reikia operuotą vietą iš išorės pašaldyti.

Kaip elgtis pirmąją savaitę po operacijos?

-Burnos higiena. Tinkama burnos higiena pagreitins gijimą. Pirmosiomis dienomis po operacijos būkite atsargūs, kad nepažeistumėte operuotos vietos ir siūlių, dantis valykite švelniai, daugiau skalaukite burnos skalikliais. Praėjus keletui dienų galima drąsiai minkštu šepetėliu valyti operuotą vietą ir dantų implantų galvutes. Galvutės turi būti švarios ir blizgėti.

 

-Sportas. Pirmąją savaitę nerekomenduojama sportuoti.

 

-Mityba. Pirmąją savaitę po operacijos reikia rinktis minkštesnį žaizdos netraumuojantį maistą.

 

- Siūlės. Tirpstančių siūlų išimti nebūtina, tačiau visuomet tai darome po 7 dienų, nes siūlai gali kaupti apnašas, sudaryti dantenose pragulas ir sukelti diskomfortą burnoje.

 

-Rūkymas ir alkoholis. Po implantacijos rekomenduojama nerūkyti mažiausiai dvi savaites. Rūkalai labai kenkia žaizdos gijimui ir yra vienas pagrindinių veiksnių, dėl kurio implantas blogai prigyja!Alkoholio rekomenduojama nevartoti septynias dienas po operacijos.

Kaip elgtis pirmąjį mėnesį po operacijos?

Antrąją savaitę, išėmus siūlus, galima vėl vartoti įvairios konsistencijos maistą, tačiau kramtyti reikia priešinga puse. Nuo antrosios savaitės nebereikalingi vaistai. Grįžtama prie įprastos burnos higienos, chlorheksidino tirpalas pakeičiamas paprastu vandeniu arba komerciniais skalavimo tirpalais.

Komplikacijos. Jei praėjus keletui dienų po operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, skambinkite į kliniką ( tel. 8-626-18888), ir jums bus paskirtas artimiausias apsilankymo laikas.

Periodinė profilaktika. Klientas, kuriam implantuotas dantis, turi profilaktiškai lankytis pas gydytoją pirmus metus po implantacijos kas trys mėnesiai, vėliau – kartą į pusę metų. Vizitų metu tikrinama burnos ertmės higiena, jei reikalinga – atliekamos kontrolinės dentalinės radiogramos.

Klinikoje taikomos garantijos
  • - implantams viso gyvenimo garantija (atmetus implantą, įsukamas naujas arba grąžinami pinigai už implantą)
Garantija taikoma klientui laikantis gyd.odontologo rekomendacijų ir klinikos įstatų.
Partneriai